Ana Sayfa
4.Sayı Dergi Hakkında
4.Sayı İçindekiler
1.ve 2.Sayıdaki Yazarlar
İlanlar & Duyurular
Tanıtımlar & Konferanslar
MP3 formatında
 
Sitede Yazılarınızın Yayınlanmasini İstiyor musunuz?
Basında Türk İslam Birliği
 

İNTERNET SİTELERİNE GELEN OKUYUCU MESAJLARI

Harun Yahya eserlerinden faydalanılarak hazırlanan 200'ün üzerindeki internet sitesine her gün yüzlerce okurdan mesaj gelmektedir. Pek çok farklı ülkeden gelen bu mesajlardan son aylarda gelmiş olan bazıları şöyledir:

 

Siteniz ve içerdiği bilgiler gerçekten muhteşem. Bu ulvi görevinizi sürdürürken Allah'ın size yardım etmesi dua ediyorum.
Noor Dean - Avustralya

Sevgili Harun Kardeşim, İslam ve Müslümanlar uğruna yaptığın müthiş çalışmadan dolayı sana teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Allah buna karşılık sana harika bir sağlık ve uzun ömür versin diye dua ediyorum.
Dr. A. Shaban - Macaristan Bilimler Akademisi

Ne kadar mükemmel ve aydınlatıcı bir sayfa! Bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Çok şaşırtıcı... buzdolabının kapağını açıp da hep orada olan ama daha önce hiç dikkatimizi çekmeyip görmediğimiz bir kavanozu görmek gibi birşey bu. Karşımızda ama yine de görmemişiz. Allah'ın sizi bunun için koruyacağını düşünüyorum. 
James Cloutier

İnternet sayfanızın hayatımda gördüğüm en harika ve bilgilendirici tecrübe olduğunu söylemek istiyorum. Farsça bir tercümesi olmasını isterdim. Yaratılışı anlamaya ihtiyacı olan eğitimli birçok İranlı var. size teşekkür etmek istiyorum. Internet sayfanızı tüm arkadaşlarıma bildirdim. Harun Yahya'nın son derece akıllı olduğunu düşünüyorum. Hala bu internet sayfasını ve Harun Yahya'yı tanımayan insanlar nasıl olabiliyor anlamıyorum. Bu internet sayfasını birkaç gün önce okumaya başladım ve ara vermem mümkün olmuyor. Gözlerimi açtığınız için teşekkür ederim.
Roya - Amerika

Harun Yahya çalışmalarını çok seviyorum. Harun Yahya kitaplarını bir tutkuyla arıyorum, çünkü bu kitaplarda Darwin'in aldatmacası ortaya konmuş. Harun Yahya kitaplarında evrim teorisinin bir insanı ateizme nasıl sevkettiği anlatılıyor. Bu gerçekten de benim abimin başına geldi. Onun bir ateist olması beni çok üzüyor, kendisi Darwin'in teorisi yüzünden ateist oldu. Bu durum benim Harun Yahya kitaplarını daha yakından öğrenmeye itti. Abimin gerçeği görmesi ve kabul etmesini istiyorum. Endonezya'da evrim teorisi hala okullarda okutuluyor, bu beni çok üzüyor. Umarım ki yakında Endonezya'daki müfredat değişir. Lütfen belgesellerinizi daha fazla kanalda yayınlayın, TPI isimli kanalda izliyoruz, diğer kanallarda da yayınlayın lütfen.
Iros (lise öğrencisi) Endonezya

Kitaplarınızla yakından ilgileniyorum ve verdiğiniz mesajların Nijerya'daki kırsal alanlara kadar yayılmasını istiyorum. Çünkü kitaplarınız her konuda oldukça açıklayıcı nitelikte.
Abbas Ahmed İsmail -Nijerya

Merhaba. Bu siteyi çok seviyorum çünkü bana çok ilgi çekici geliyor. Sitenizi hemen hemen her gün ziyaret ediyorum.
Milashga - Azerbeycan

Darwinizmin yanlışlığını gözler önüne seren bu mükemmel siteyi hazırladığınız için sizi tebrik ederim.
Kevin - Güney Afrika 

Ümmete fayda sağlaması için üstlendiğiniz bu zorlu görevinizden dolayı sizi tebrik ederim. Allah sizi cennetle ödüllendirsin inşaAllah.
Wardere Ahmed - Kenya

Hazırladığınız mükemmel web sitenizden dolayı Allah sizden razı olsun. Web sitenizde yer alan filmler tahmin edilenin de ötesinde birçok insanı İslam dinine yönlendiriyor. Dinin hayrına olmak üzere yürütülen, şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel çalışma.
Omar Nizam - Bangladeş

Harun Yahya'nın çalışmalarından büyük bir ilham alıyorum. Benim için yüzyılın en büyük düşünürü. Onu tüm zamanların en mükemmel insanı olarak görüyorum. Beni tamamen evrim teorisinin EN BÜYÜK YALAN olduğuna ikna etti. Çok belgesel seyrettim ancak sizinkilerin etkisi çok büyük.
Thato Tshimologo - BOTSWANA (19 Yaşında)

Allah'ın varlığının delilleri hakkkında kitaplar yazan böyle mübarek bir insanla aynı isme sahip olmamın bir rastlantı olmadığını düşünüyorum. Harun Yahya'nın bu kadar mükemmel çalışmalar hazırlama konusunda bana yol göstermesi için tavsiyelerini bekliyorum.
Harun Y. - Gana

Video filmlerinizin bir kısmını izledim. MaşaAllah, hepsi çok mükemmel, benim imanımın artmasına vesile oldu.
Abu Bakr - İngiltere

Kitaplarınızın bizim gibi Müslüman ve genç insanlar açısından büyük önem taşıdığını söylemek istiyorum.
Nadjet - Cezayir

Tüm çabalarınızdan dolayı çok teşekkürler. Kuran Mucizleri adlı kitabınız bir hediye olarak elime geçti. Çok güzel bir kitap, büyük bir kısmını okudum, kitapta iddia edilen deliller mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş ve evrendeki mucizeler Kuran ayetleri ışığında profesyonel bir şekilde açıklanmış.
Mansoureh - İran

Harun Yahya'nın çalışmaları her yaşa hitap eden gerçekten mükemmel kaynaklar.
Asmah - Almanya

İslam hakkında hazırlanmış mükemmel bir site. Müslüman olmayan bir çok Amerikalıya da web sitenizden söz ettim. Sitenizi gerçekten çok seviyorum.
Mohamed Abdelazeem - Birleşik Arap Emirlikleri

Bu notu size Nijerya'dan yazıyorum. Tüm kitaplarınızı çok beğeniyorum. İslam'ın sizin gibi insanlara ihtiyacı var, bu yüzden çalışmalarınızın devamını diliyorum.
Bilya Mahraz - Nijerya

Gerçekliği bu şekilde sunduğunuzdan dolayı size çok teşekkür etmek istiyorum. İnşaAllah Allah sizleri ve olağanüstü gayretinden dolayı yazarı ödüllendirsin.
Said - Hollanda

Üniversite öğrencisiyim ve İslam diniyle çok ilgiliyim. Özbekistan'da basılmış geniş bir İslami eser koleksiyonuna sahibim. Yakın zamanda web sitenizi gördüm ve çalışmalarınızdan çok etkilendim. Kuran'ın bilimsel mucizelerinin bu şekilde farkına ilk kez vardım.
Bakhtiyor Rasulov - Özbekistan

İsmim Sunith. Hintliyim. Şu anda Kerala'da yaşıyorum. Harun Yahya'nın web sitesini defalarca ziyaret ettim. Mükemmel bir site ve bana  gururla "BEN MÜSLÜMANIM" demeyi öğretti. Bu çalışmalarınızdan dolayı Allah sizden razı olsun. Bundan sonra yürüteceğiniz çalışmalarınız için size dua ediyorum.
Sunith.K.S. - Hindistan

 Mükemmel bir web sitesi. Darwinizm karşıtı çalışmalarınız oldukça aydınlatıcı.      MaşaALLAH. Çalışmalarınız da başarılar!!
A.Latif Masood - Kanada

MaşaAllah, kitaplarınızı okuduktan ve videolarınızı izledikten sonra her şey kafamda çok netleşti. Allah hem bu dünyada hem ahirette size mutluluk versin inşaAllah. Yaşadığım ülke olan Fransa'da ve inşaAllah Almanya'da bu gerçekliği yaymak için sizin eserlerinizden faydalanacağım. Sizin kaynaklarınızı kullanarak çıktığım bu yolda Allah yardımcım olsun inşaAllah. Fransa'ya gelmeden önce Müslüman bir ailede doğmuş olan bir kişiyim, buradaki insanların yaşam tarzından çok bunalmıştım, bu sırada Allah sizin eserleriniz yoluyla doğru yolu bulmamı sağladı. Şimdi çok rahatım , huzur doluyum ve ruhen çok mutluyum. Buradaki milyonlarca insan gibi bir ateist olan eşim de şimdi Müslüman oldu, artık Hak yolda. Allah her iki alemde de size tüm mutlulukları bahşetsin inşaAllah. Hak dine böyle mükemmel bir şekilde destek çıkan tüm vakıf üyelerinize de dua ediyorum.
Syed Asim Ali - Pakistan

Web sitenizin ve kitaplarınızın mükemmel olduğunu söylemek istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar.
Awais - İngiltere

Bu emaili tüm çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlamak için yazıyorum. Web sitenizdeki makalelerin her biri başka hiçbir yerde rastlamadığım, oldukça ilginç konular üzerine yazılmış çok faydalı yazılar. Siz günümüzde çok tanınan bir alimsiniz ve sizin söyleceğiniz şeyler ve tüm eylemleriniz toplumlarda büyük farklılıklar oluşturur. Tüm faydalı çalışmalarınızdan dolayı Allah sizi ödüllendirsin inşaAllah.
Jakup Abdii - Makedonya

Amerika'da yaşayan bir Müslümanım ve www.harunyahya.com'u çok sık ziyaret ediyorum. Bu siteden çok şey öğrendim elhamdülillah. Bu sitenin içerdiği İslami bilgileri diğer insanlar arasında yaymaya karar verdim. Harun Yahya'nın çalışmalarını kitapçıklar halinde hazırlayıp çevremdeki Müslümanlar arasında dağıtsam nasıl olur? Bu şekilde insanları İslam hakkında düşünmeye ve www.harunyahya.com'u ziyaret etmeye teşvik etmiş oluruz diye düşünüyorum.
Waseem Albasha-Amerika

Birleşik Arap Emirliklerinde yaşayan, Arapça ve İngilizce reklam metni yazarı ve çevirmenim. Allah yolunda gösterdiğiniz olağanüstü gayretlerinizden dolayı sizi kutlamak istiyorum. İnşaAllah Allah tüm çabalarınızdan dolayı sizi ödüllendirsin. İnternet siteniz çok özenle oluşturulmuş. Tüm web sitelerinizin batıl olan bilimsel ve dini inançları çürütmede çok önemli bir rol oynadığına inanıyorum. Geniş bir Arap dinleyici kitlesinin sizin sesinizi duymaya çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden yeni hedeflerinizi gerçekleştirme çabanızda istediğiniz herhangi bir eseri tercüme etmede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak size yardımcı olabilirsem büyük onur duyacağım.
Fadi Mufti - Birleşik Arap Emirlikleri

İslam ve bilimi birbirine bağlayan mükemmel bir site hazırlamışsınız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İslam'ın gücünün yeniden farkına varmamıza vesile olduğunuzdan dolayı Allah sizi ödüllendirsin inşaAllah.
Mazlan Md Isa - Malezya

Tüm ekibinizin verdiği hizmetlerden dolayı Allah sizi ödüllendirsin inşaAllah. Siteniz kesinlikle bugüne kadar karşılaştığım en bilgilendirici sitelerden biri. Yazılı makaleler ve belgeseller çok açık ve net bir dille yazılmış ve İslami düşünceyi destekliyor. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Shahid Mir - Kanada

Sonraki Sayfa

e-mail: info@turkislambirligi.org