Ana Sayfa
6.Sayı Dergi Hakkında
6.Sayı İçindekiler
1.ve 2.Sayıdaki Yazarlar
İlanlar & Duyurular
Tanıtımlar & Konferanslar
MP3 formatında
 
Sitede Yazılarınızın Yayınlanmasini İstiyor musunuz?
Basında Türk İslam Birliği
 

Değerli okuyucumuz,

Materyalist-bölücü odaklar tarafından devletimizin üniter yapısına ve milletimizin birlik-beraberliğine yönelik olarak sürdürülen terör tehdidini önceki sayılarımızda farklı açılardan ele almıştık.

Dergimizin bu sayısında ise, yaklaşık 30 yıldır süregelen bölücü terör belasına 'kültürel bir çözüm raporu' sunuyoruz. Komünist-bölücü terörün kimler tarafından niçin desteklendiği ve amacının ne olduğuna dair ele aldığımız bu dosya, konuya açıklık getirmesi bakımından önem arz etmektedir.

Bilim Araştırma Vakfı ve Milli Değerleri Koruma Vakfı'nın Fahri Başkanı Sayın Adnan Oktar'ın  eserlerinden  istifade edilerek hazırlanmış sözkonusu raporun hayata geçirilmesi, ülkemizin birlik ve bekası açısından son derece önemlidir.

"Kahraman Türk Ordusu Barışın Simgesidir" ve "Milli Savunma Bakanlığı Arşivlerinde, İstiklal Savaşı'nda Türk Kahramanlığı" adlı dosyalarımızı ilginize sunuyoruz.

"Osmanlı Arşivleri'nde Osmanlı Hoşgörüsü" konusundaki tarihi belgelerden oluşan bir başka dosya da dikkatinizi çekecek konular arasında.

Saygılarımızla,

Türk-İslam Birliği Dergisi

e-mail: info@turkislambirligi.org