Ana Sayfa
4.Sayı Dergi Hakkında
4.Sayı İçindekiler
1.ve 2.Sayıdaki Yazarlar
İlanlar & Duyurular
Tanıtımlar & Konferanslar
MP3 formatında
 
Sitede Yazılarınızın Yayınlanmasini İstiyor musunuz?
Basında Türk İslam Birliği
 

KONFERANSLARLA İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

Bilim Araştırma Vakfı'nın devam eden yurtdışı faaliyetleri geniş çevrelerce büyük beğeni ile takip edilmektedir. Pek çok kişi, Evrim Teorisi'nin ne denli yanlış ve zararlı bir ideoloji olduğunu, düzenlenen konferanslar vesilesiyle anladığını dile getirmektedir. Konferanslara katılan birçok insan ise, yazdıkları mektuplarda memnuniyetlerini ifade etmektedir. Söz konusu mektuplardan birkaçı şöyledir:

ANLATIMLAR HEM ÖĞRENCİLER HEM DE BİZİM İÇİN SON DERECE AYDINLATICI VE DÜŞÜNMEYE YÖNLENDİRİCİYDİ.

12 Mart 2003 tarihinde Endonezya Üniversitesi'nde gerçekleştirilen, "Evrim Teorisi'nin Çöküşü ve Yaratılış Gerçeği" konferansına katılan BAV mensubu akademisyenlere ve katkılarından dolayı Sayın Adnan Oktar'a teşekkür ederiz. Slayt sunumlarıyla desteklenen anlatımlar hem öğrenciler hem de bizim için son derece aydınlatıcı ve düşünmeye yönlendiriciydi.

 

Saygılarımla.

ENDONEZYA ÜNIVERSİTESİ EKONOMİ FAKÜLTESİ

KOBİ MERKEZİ BAŞKANLIĞI

TYAS U. SOEKARSANO

 

İNGİLTERE, Dr. İmran Ali

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Islamic Society of Britain (İngiltere İslam Topluluğu) "Evrim Teorisi'nin Çöküşü ve Yaratılış Gerçeği" başlıklı bir konferans düzenlemiştir. 200'den fazla kişi konferansa katılmıştır. Aynı gün konuşmaların yanı sıra bir sergi ve slayt gösterisi de düzenlenmiştir. Konuşmaları yapan akademisyenlere ve Sayın Adnan Oktar'a bilim ve eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

İNGİLTERE İSLAM DERNEĞİ

ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ

DR. İMRAN ALI

 

ENDONEZYA, Teddy Trilaksono

HARUN YAHYA VE ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAYI BİR BORÇ BİLİRİM. YARATILIŞ GERÇEĞİNİ GÖZLER ÖNÜNE SEREN BU ÇALIŞMALAR, ENDONEZYA HALKININ ÖNÜNE YENİ BİR UFUK AÇTI.

Elektronik ve basılı kitle iletişim araçları aracılığıyla, kitaplar, belgesel filmler, internet siteleri hazırlayarak bilime ve eğitime katkıda bulunan Harun Yahya ve arkadaşlarına teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. Yaratılış gerçeğini gözler önüne seren bu çalışmalar, Endonezya halkının önüne yeni bir ufuk açtı. Özellikle benim için, bunları hem kendimin sindirmesi hem de başkalarıyla paylaşmanın çok kolay olduğunu belirtmem gerekir.

Bu vesileyle, 22 Eylül 2003'de Bandung'da düzenlenen "Evrim Teorisi'nin Çöküşü ve Yaratılış Gerçeği" başlıklı konferans ve konferans sırasında sunumu yapılan slayt gösterisi için akademisyenlere teşekkür ederim.

Bu sunumlar katılımcıların merakını fazlasıyla uyandırdı. Bu çalışmalar, gelecekte Endonezya halkının daha eğitimli olması için önemli bir araçtır.

Saygılarımla.

TEDDY TRILAKSONO

PROJE MÜDÜRÜ

Sonraki Sayfa

e-mail: info@turkislambirligi.org